Naše zvýhodněná podzimní nabídka zahrnuje atraktivní slevu na skladové zastřešení COVANA a zaváděcí ceny nového produktu – finských koupacích sudů KIRAMI.

Pro uspokojení vysoké poptávky přešel výrobní závod Dream Maker Spas na režim preferující výrobu skořepin vířivek před doplňky, z tohoto důvodu nejsou aktuálně dostupné modely Cabana Suite. Skladová zásoba modelů Stonehenge a Crossover je v tuto chvíli vyprodána, dodávky však budou v limitovaném množství obnoveny v měsíci říjnu. Nabízíme zdarma zvedák termokrytu. Zájemce prosíme o ověření dostupných barevných kombinací a pro dodání na podzim 2020 doporučujeme včasnou objednávku.

Citelné narušení dodavatelských řetězců a více než čtyřnásobný nárůst poptávky se promítá také do aktuálních dodacích lhůt vířivek Arctic Spas. Nové výrobní objednávky jsme v tomto ohledu připraveni podpořit individuální FIRST MINUTE slevou.


zastřešení vířivky Covana Horizon
akce na zastřešení Covana
Koupací sudy Kirami
Koupací sudy Kirami
Vířivky DMS
akce na vířivky DMS
Venkovní vířivky Arctic Spas
Akce na venkovní vířivky Arctic Spas
PODMÍNKY ZVÝHODNĚNÝCH NABÍDEK PRO ZASTŘEŠENÍ A VÍŘIVKY
  • Akce platí pro objednávky přijaté od 1. 9. do 30. 11. nebo do vyprodání zásob
  • Sleva 15 % se vztahuje na skladové zastřešení COVANA HORIZON v barevné kombinaci Mocca/ Latte
  • Koupací sudy KIRAMI nabízíme se zaváděcí slevou 5 %, objednávat je možno přímo v našem e-shopu.
  • Zvedák termokrytu zdarma platí pro objednávky vířivek Dream Maker Spas řady Stonehenge a Crossover v dostupných barevných kombinacích a s dodáním do konce roku 2020
  • FIRST MINUTE sleva platí pro výrobní objednávky vířivek Arctic Spas, nabídku zpracujeme individuálně podle vybraného modelu
  • V případě zájmu Vám rádi pošleme nabídkovou kalkulaci a další podrobnosti, vyžádejte si na telefonu 602 545 067 nebo na info@baspa.cz.