vířivky Novitek
NOVITEK – užívejte si čtyři roční období venku.

Společnost NOVITEK® je finský výrobce venkovních vířivek s téměř třicetiletou tradicí. Od samého počátku má stále stejný cíl: nabízet kvalitní, spolehlivé a v Evropě vyrobené vířivky za rozumnou cenu.

Důvěru značce NOVITEK dalo už více než 100.000 zákazníků a my jsme s potěšením přinesli luxus horké venkovní koupele do jejich domovů.


logo Novitek

Všechny naše vířivky jsou vyráběny ve finském městě Salo. Zázemí vlastního vývoje, důkladně promyšlený design, materiály a komponenty nejvyšší dostupné kvality, kombinace robotických linek s nezbytným podílem pečlivé ruční práce – to vše činí z výrobního závodu NOVITEK v Salo jeden z nejmodernějších evropských výrobců.

Máme nejen jasnou vizi, jak má vypadat kvalitní venkovní vířivka, tuto vizi ale také už desítky let měníme ve skutečnost. Budeme potěšení, pokud se podíváte, co vám můžeme nabídnout


logo made in Novitek

Venkovní vířivky - modely

Vířivka Novitek Pallas PALLAS
Vířivka Novitek Levi LEVI
Vířivka Novitek Malla MALLA
Vířivka Novitek Kiilo KIILO
Vířivka Novitek Yllas YLLÄS
Vířivka Novitek Olos OLOS
Vířivka Novitek Salla SALLA
Vířivka Novitek Halti HALTI
Vířivka Novitek Saana SAANA
Vířivka Novitek Ropi ROPI
Vířivka Novitek Luosto LUOSTO
Vířivka Novitek Ruka RUKA
Vířivka Novitek Helmi HELMI
Vířivka Novitek Pyhä PYHÄ

Proč Novitek?

Jako výrobce venkovních vířivek je pro nás nejdůležitější nekompromisní kvalita ve všem, co děláme: technologie, materiály a servis.


Chceme nabídnout nezapomenutelný zážitek z koupání – znovu a znovu, po celý rok a po nadcházející léta.


Naším posláním je zvyšovat pohodu a radost našich zákazníků.

vířivka Novitek

Myslíme také na provozní náklady a proto v našich vířivkách používáme perfektní polyuretanovou izolaci podlahy a bočních stěn, kterou doplňuje kvalitní termokryt. Díky tomuto ucelenému systému a prvotřídnímu izolantu od našeho finského dodavatele jsou náklady na spotřebu elektřiny přijatelné i při celoročním pravidelném koupání.
Podrobné informace můžete zjistit v testu spotřeby.


Zaujmout můžeme také zákazníky, kteří plánují částečné zapuštění vířivky, ať pro lepší integraci do okolního prostoru a nebo pro usnadnění vstupu. Problémem v takovém případě bývá montážní šachta, která musí kromě instalace zajistit také budoucí servisní přístup. Elegantním řešení této situace jsou naše speciální dělené boční panely a způsob osazení vnitřní technologie. Vířivku NOVITEK můžete částečně zapustit do okolní terasy bez složitých stavebních úprav.
Více viz fotogalerie.


Vlastnosti a vybavení

Pro koupání ve vířivce nepotřebujete mít technické znalosti, pro její výrobu jsou však nezbytné. V každé vířivce NOVITEK se promítají tři desítky let vlastního vývoje, výrobních zkušeností a pozorného naslouchání přáním zákazníků. S vířivkou NOVITEK si kupujete kvalitní a rychle dostupný produkt vyrobený v Evropě.

Všechny materiály a komponenty používané při výrobě vířivek NOVITEK® musí splňovat vysoké nároky na kvalitu a životnost. Stabilitu vany plně napuštěné vodou spolehlivě zajistí hliníková rámová konstrukce, vodotěsnost garantuje silná skořepina s akrylátovým povrchem Lucite a vše má pevný základ na podlaze z ABS. Jednoduchou obsluhu a bezproblémovou funkčnost zajistí řídicí systém a ohřev Balboa, hydromasáž si můžete dopřát díky špičkovým čerpadlům Koller.
Vířivky NOVITEK® jsou vzhledem ke svému finskému původu skvěle připraveny na ekonomicky únosný provoz v drsných severských podmínkách. Díky silné polyuretanové izolaci dna i stěn vířivky a vodotěsně izolovanému termokrytu má voda celoročně komfortní koupací teplotu, aniž by neúnosně narůstaly provozní náklady.

Vodu ve vířivce je potřeba vyměnit pouze 2-4 x za rok, v závislosti na intenzitě používání. Díky kvalitním filtrům, integrovanému ozonátoru a podle potřeby s pomocí bazénové chemie dokážete vodu udržet čistou a průzračnou po dlouhou dobu.

Vnitřní povrch vířivky je ze sanitárního akrylátu, který je pevný, lesklý a lze jej snadno čistit. Kompozitní panely kabinetu si po dlouhé roky udrží původní barvu i vzhled s minimálními nároky na údržbu.
Vaše vířivka Novitek může být vyrobena podle vašeho přání. Výroba probíhá v našem vlastním závodě ve finském městě Salo. Použité materiály, tepelná izolace i výrobní postupy přitom zohledňují severské klimatické podmínky tak, aby vířivka perfektně sloužila po mnoho let.